PRZEWOZY OSÓB JUŻ OD 80L/400zł
(W CENĘ BILETU WLICZONY BAGAŻ PODRĘCZNY I DWA BAGAŻE O WADZE DO 50 KG)

Wykonujemy regularne kursy na trasie Polska – Anglia – Polska. Proponujemy podróż do wybranych miast komfortowymi, 9-cio osobowymi busami marki Peugeot Boxer, Renault Master, Renault Traffic. Samochody wyposażone są w DVD, dwa telewizory, klimatyzację, dodatkowe ogrzewanie oraz wygodne rozkładane fotele. W trasę wyruszają wyłącznie sprawdzeni oraz doświadczeni kierowcy, na bieżąco kontrolujemy stan techniczny samochodów. Dokładamy wszelkich starań aby Państwa podróż minęła w jak najlepszej atmosferze oraz przede wszystkim bezpiecznie.
Niewątpliwą zaletą podróży busem jest odbiór pasażerów z ich domu oraz dowóz pod wskazany adres. Dzięki tej usłudze nie muszą się Państwo martwić o dojazd na dworzec czy lotnisko zarówno w Polsce jak i w Anglii.
Samochód posiada dużą przestrzeń bagażową dzięki czemu nie musicie się Państwo martwić czy Wasze bagaże zmieszczą się do busa.

Wyjazd z Polski: wtorek wieczór/środa rano
Wyjazd z Anglii: czwartek wieczór


Nasza firma mieści się w województwie lubelskim (Kraśnik). To właśnie tutaj rozpoczynamy i kończymy każdą trasę. Obsługujemy w szczególności województwa znajdujące się na trasie jazdy w kierunku granicy polsko-niemieckiej, tj.:
• województwo lubelskie,
• województwo świętokrzyskie,
• województwo małopolskie,
• województwo śląskie,
• województwo opolskie,
• województwo dolnośląskie,
• województwo lubuskie,
• województwo łódzkie,
Interesuje Państwa inne województwo? Prosimy o kontakt, gdyż podane wyżej województwa są przez nas najczęściej obsługiwanymi lecz nie jedynymi!
Cena za przewóz osób jest zależna przede wszystkim od miejscowości odbioru pasażerów oraz od ich miejscowości docelowej. W większości jest to koszt 80f lub 400zł.

W celu określenia dokładnej ceny przejazdu prosimy o przejście do zakładki WYCENA ZLECENIA. Przy wypełnianiu krótkiego formularza prosimy podać przede wszystkim ilość osób oraz miejsce wyjazdu i miejsce docelowe. Prosimy również o wskazanie planowanego terminu podróży.

Mogą Państwo również skontaktować się z nami poprzez zakładkę KONTAKT:
e-mailowo (tomtrans80@vp.pl)
telefonicznie: 0048691894875;
0048814796538
00447842857130

Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania z zakresu przewozu osób prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez zakładkę KONTAKT.

Jeżeli zdecydują się Państwo na skorzystanie z usług naszej firmy z zakresu przewozu osób prosimy o złożenie zamówienia poprzez zakładkę ZAMÓW PRZEJAZD.